Kontakt

Kontakt z Fundacją Szturman jest możliwy poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce

Informujemy, iż dołożymy wszelkich starań aby każde Państwa zapytanie kierowane do nas drogą mailową lub poprzez formularz nie pozostało bez odpowiedzi.

Adres do korespondencji:
Fundacja "SZTURMAN" 42-700 Lubliniec ul. Sobieskiego 35

Dla tych, którzy chcą nas wesprzeć finansowo podajemy nr konta:

ALIOR BANK 81 2490 0005 0000 4500 7216 3137

Imię i nazwisko